INDIVIDUELLT

DAMER

Jana Mellqvist

Nikie Hallenberg

Linnéa Karlsson

Ann-Mari Darj

Evelina Isaksson

Ulrika Hellby

Fredrika von Essen

Emma Ericsson

Malin Oscarsson

Maria Marcelius

Heidi Kuuttinen

Felicia Lindqvist

Nicolina Lindqvist

Elisabeth Högberg

Elin Gustafson Nilsson

Lina Hallquist

Sonja Walldén

Frida Hallquist

Ellinor Hermansson

Natalia Bedyga

Sara Nordstrand

Elsa Tänglander

Sofia Efraimsson

Herrar

Tore Walldén

Johannes Karlsson

Alf Walldén

Marcus Hjortsfeldt

Mats Jonasson

Tobias Petrén

Petter Åberg

Christoffer Guldbrandsen

David Hunhammar

Martin Hunhammar

Sven Hurhammar

Jean-Marc Chabloz

Martin Nilsson

Sebastian Olsson

Andreas Holmberg

Samuel Svanlund

Per-Ola Eritalo

Emil Ihrén

Erik Faxbrink

Peter Forsell

Henning Sjökvist

Johan Elfström

Ludvig Jonsson

Manne Bernadsson

Diego López

Jörgen Rönning

Janek Truu

Lukas Gustafsson

Victor Olsson

Artur Poznanski

Kristoffer Nilsson

Magnus Dellert

Håkan Blidberg

Teodor Peterson

Simon Hallström

Jan Ohlström

David Grahn

Johan Ander

Leif Söderberg

Tomas Aronsson

STAFETT

Jämtkraft (team deg)

Jämtkraft (Värme 1)

Jämtkraft 1

Jämtkraft 2

Afry 1

Afry 2

Afry 3

Afry 4

Afry 5

Afry 6

Abrahamssons bygg

Norma

ICA Valhalla 1

ICA Valhalla 2

Prick Brothers

Inter Sport

Alltjänst i Valne

Team Skorped

Sockertoppen IF

Skärså AIK

MS Renhagen

Sweco 1

Sweco 2

Sweco 3

Sweco 4

Happys Hjältar

Jämtkraft logistik

Jamtkraftpöjkan.

Skejtmorgon

Mitt i prick

Maposo mafioso

Sauroman skiers

KRIK

Åres klassiska gäng
Les Escargots

Pangbrudarna

Bom-funk M-skies

Fjällfitorna (med ett t), lag 1

Fjällfitorna (med ett t), lag 2

Attacus Stomsystem 1

GrahnBom

Amatörerna

Team Ryggskott

Skalman

Bohoom

Engcon

Hertz

Team Valla

Ica Nära Gällö

Gorby's

Billys

Team Eddie The Eagle

SIXT Biluthyrning

Kant Ut

Active Sports Club 1

Active Sports Club 2

Team Otränad

Wist Last & Buss 1

Wist Last & Buss 2

IF Förenade Straffrundor

Siktar högt

Bom bom bom

Bilbolaget

Persson Invest

Volvo Lastvagnar

Specialkarosser

SSSF 1

SSSF 2

SSSF 3

SSSF 4

SSSF 5 

SSSF 6

SSSF 7

SSSF 8

ForestLink

Jämtkraft Värme 2

Die Faultiere

anmälda

Här uppdateras anmälningslistan löpande